Zombie RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zombie RPG

Berke K. - Bartu T.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Dünya'da Bir İlk ! SawRPG Forumumuz Açılmıştır ! www.sawrpgtr.forumdizini.com Herkezi Bekleriz.

The Python Los Angeles sokaklarında

YazarMesaj
Morgan Cold
The Python
The Python
Morgan Cold

The Python Los Angeles sokaklarında Empty
MesajKonu: The Python Los Angeles sokaklarında   The Python Los Angeles sokaklarında Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 6:52 pm

Morgan doğduğu sokakları beyaz Suzuki GSX-R 1000iyle gezerken birden önüne bir zombi çıkar.Morgan geriye döner fakat zombiler ordan da gelmektedir.Motordan iner ve Python 357lerini çıkarır ve ateş etmeye başlar.Bir zombi koşarak üstüne gelir fakat çekip hançerini saplar.Ardından hançeri çıkarır ve bir zombinin kafasına fırlatıp üstüne doğru yürür ve ateş eder.Hançeri yerine koyar ve ateş etmeye devam eder fakat AK47 yanında olmadığı için zayıf düşer.Zombiler yavaş yavaş üstüne gelirken Morgan küçük bir baraka görür ve koşarak oraya sığınır.Bir delikten zombilerin yaklaştığını farkeder ve nefes nefese kalır fakat birden...
https://zombierpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Python Los Angeles sokaklarında   The Python Los Angeles sokaklarında Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 6:56 pm

...Silah ve bomba sesleri duyulmaya başlar.Morgan yavaşça dışarı bakar, Jack gelmiştir!Jack zombilerin yarısını halleder ve aralarından geçerek barakaya girer.Girdiği gibi suratına bir tekme gelir fakat T virüsünün verdiği hız sayesinde Morgan'ın ayağını tutar:

-Bak eski dostum...
-Kes sesini seni pislik herif neden geldin ha?!
-Seni kurtarmaya geldim sersem!Şimdi düşmanlığını bir kenara bırak ve k*çını kurtarmaya bak!
-Ama!
-K*çın!..

Morgan kafasını sallar.

-Morgan, şunu al ve bana yardım et.(Stoeger 2000 verir)
-Sen benim patronum değilsin çirkin!
-Evet ben çirkinim sen ise çok yakışıklısın hadi şimdi şunları haklayalım.

Morgan Cold
The Python
The Python
Morgan Cold

MesajKonu: Geri: The Python Los Angeles sokaklarında   The Python Los Angeles sokaklarında Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 7:17 pm

Morgan Stoeger'ı sırtına bağlar ve Python'larla ateş eder.Jack:

-Hayır hayır bunu dene, o çok yavaş.(Desert Eagle verir)
-Silahlar konusunda benden iyi olduğunu mu sanıyorsun?İyi seyret o zaman!

Jack'i biraz geri iter ve Pythonlarla olağan üstü denecek sayıda zombi vurur.

-Evet, bir deli olabilirim ama silahlar hakkında çok şey bilirim seni sersem herif!

Jack öne çıkar ve M4A1 ile zombileri taramaya başlar.Zombilerden biri Morgan'ın arkasına geçer ve tam ısıracakken Jack Desert Eagle'ı çekip onu indirir.Morgan ise ona yine ihanet ettiğini sanıp Stoegerı çıkarır ve Jack'e kıpırdamamasını söyler

-Bak sersem herif sana ihanet edecek durumda değilim tamam mı?Şimdi onu bana değil gerzek arkadaşlarına doğrult.
-T virüsü benim içimde değil senin içinde, o gerzekler senin arkadaşın yani.
-Dırdır etme de beni koru.Arabadan bombaları alayım.
-Sana nasıl güveneceğim?
-Güvenme!

Morgan gülümser ve Stoeger ile zombileri ard arda indirir.Bu arada Jack de çok hızlı bir şekilde koşarak arabaya ulaşır.Ardından bombaları üçer beşer zombilere doğru fırlatır.

-Jack!Ne yapmaya çalışıyorsun pislik herif?!Burda ölebilirim!
-Eee, yani?
-Sersem!

Stoegerın kurşunu bitmiştir.Morgan tek elinde stoeger, diğer elinde Python arabaya doğru yürür.Bu arada Jack de boş durmayıp M4A1 ile Morgan'a arkadan yaklaşan zombileri indirmektedir.Sonunda Morgan arabaya ulaşır ve hemen atlar.Jack onu zombilerden uzaklaştırır ve tenha bir yerde kenara çekip:

-Morgan, bana neden düşmanınmışım gibi davranıyorsun?
-Acaba beni vurduğun için olabilir mi?Beni kıskandığın için?Ya da gerçekten düşmanım olduğun için olabilir mi?
-Bak Morgan, seni kıskandığımda ikimiz de çocuktuk ve hiç olgunca davranmıyorduk.
-Hayır, hayır hayır kesinlikle hayır.Ben olgunca davranıp seni gebertmedim!Bana şu silahla çok yakından ateş ettin ve ben komadaydım.Komadan çıktıktan sonra seni defalarca bulup gebertme şansım oldu fakat bunu yapmadım.Çünkü senin gibi sersemler olmasa bu dünyada iyilik edecek insan kalmaz.Ayrıca başka bir nedeni de, sen benim dostumdun.Beni vurduktan sonra bile defalarca yanlışlıkla olduğunu düşündüm.Fakat şimdi, şimdi seni gebertme şansım olsaydı bunu kesinlikle yapardım, ki yapacağım!(Pythonu kafasına dayar)

-Hadi ateş et iyi adam Morgan.İntikamını al.İntikamın sersem herifler için olduğunu ve sersem heriflerin de iyi insanlar olmadıklarını söyleyen sen değilsin gibi ateş et ve kafamı uçur.Evet bunu yapabilirsin biliyorum.Hadi yap!Yapsana ne duruyorsun?!

(Morgan silahı indirir)

-Yapamadın.Çünkü sen iyi bir adamsın.Ben de öyle olmaya çalışıyorum.Bu yüzden seni kurtarmaya geldim.Fakat sen, bana silah çektin.İçimdeki iyi adam ölmek üzere Morgan.Bunu yapma!(tekmeyi indirir,Morgan arabadan dışarı uçar ve binanın birine çarpar.

-Güle güle, The Python!Yine görüşeceğiz!..

Morgan yavaşça kalkar ve Pythonun mermilerini doldurur.Elleri tabancada, yürüyerek motorsikletine ulaşır ve uzaklaşır...
https://zombierpg.yetkin-forum.com

The Python Los Angeles sokaklarında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rodri Angeles Gecelerinde