Zombie RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zombie RPG

Berke K. - Bartu T.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Dünya'da Bir İlk ! SawRPG Forumumuz Açılmıştır ! www.sawrpgtr.forumdizini.com Herkezi Bekleriz.

Jin Sokaklarda

2 posters
YazarMesaj
Jin Kazama
The Predator
The Predator
Jin Kazama

Jin Sokaklarda Empty
MesajKonu: Jin Sokaklarda   Jin Sokaklarda Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 8:31 am

Jin Kazama Yeni Aldığı Chevrolet Camaro ile yola çımıştır ve ortalığı kolaçan ediyordur...

-Ya bizden başkası yoksa yada o sersem jack ve arkadaşından tek çözüm zombileri iyileştirmek olabilir. Ama nasıl

Diye Düşünerek Dolaşıyordur. Ve Jane'i Görür. Aslında Canı Aksiyon İstiyordur ama Morgan'ın Eski sevgilisini düzeltme hayalleri olduğu için ordan Jane'in ters yönünde gitmeye başlar...
Chev Chelios
Moderatör
Moderatör
Chev Chelios

Jin Sokaklarda Empty
MesajKonu: Geri: Jin Sokaklarda   Jin Sokaklarda Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 9:11 am

Jin Jane Den Bayağı Uzaklaştığında Kawasaki Ninja ZX10R si İle Gezen Chev İ Görür Aslında Onunla Biraz Dövüşmek İster Rodriye Yaptıgının Karsılıgını vermek İçin Ama Yinede Chevden Bir Şeyler Öğrenmek İçin Konuşması Gerekir Ve Jin

-
Sen Burda Ne Arıyosun
-Bakıyorum Rodri Burdamı Bir Daha Aynı Dayaktan İstermi Diye
-Sen Orda Rodri İçkili Oldugu İçin Şanslıydın
-Peki Şanslı Olayım Güler
-Bak Buraya Seni Dövmek İçin Değil Konusmak İçin Geldim Biraz Ciddi Bir Şekilde
-Ne Konuşmak İstiyosun
-Sen Ve Jack
-Evet Ben ve Jack
-Siz İkiniz İşe Yaramaz Birer Salaksınız
-Salaksak T-Virüsünün Bitmemiş Hali Bizde
-Onu Bana Ver!!
-Çok Beklersin Merak Etme Ben Morgan Gibi Yere Düşürmicem
-Sen Kendini Ne Sanıyorsun !
-Birazdan Görürsün

Ve Kavga Etmeye Başlarlar Chev Katana Kılıcını Çıkarır Jin Virüslü oldugu İçin Hiç Bİr Şeye İhtiyaç Duymaz

-
Kılıç ha
-Vİrüslü Olan Sensin Hayla Adil Değil Yapıcak Bir Şey Yok
-Rodriyi Döverkende Adil Değildi
-Hayır Onda Hayla Virüs Vardı Onun Kendi Aptallığı

Jin Hızlıca Chev İn Arkasına Geçer Chev İ Kaldırır Yan Taraftaki Harab Olmus Dukkanın Camından İçeri Fırlatır

-
Nasıldı (Jin Gülümser)
-Daha Yokmu (Dalga Geçer Gibi)

Jin Chev İn Önüne Gelir Chev Kılıcı İle Sadece Jin Üstünde Bıcak İzi Bırakır Jİn Chev İ Dİsarı Fırlatır Jİn Chev İ Biraz Daha Döver Jin

-
Peki Simdi
-Bu Kadarcıkmı (Chev İn Canı Çok Acır Ama Korkmadığını Belli Etmek İçin Bu Tür Kelimeler Söyler)

Kavga Devam Ederken Jin Chev İ Omuzlarından Tutup Havaya Kaldırır Chev Kılıcı İle Jin İn Bacagına Bir Darbe Atar Jin Sinirlenir Chev İ Bİraz Daha Döver Ve Arabasına Doğru Gİderken Birden Jack Jin İ Arabasının Camından İçeri Atar Chev Yavasca Ayağı Kalkar
SMİT-WESSON 5906 Sını Çıkarır Jin İn Arabasının Benzin Deposunu Acar Ve Uzaktan Bir Mermi Atar
Araba Patlar Jack

-
Bu Sefer Sen Ölmeden Ben Yetiştim Dostum
-Ödeştik Desene (GÜlümseyerek)

Ve Jack T-Virüsünü Geliştirmek İçin Evinin 3 Kat Altındaki Laboratuvar ı na Gider Chev Te Yanmakta Olan Jin e

-Rodride Böyle Olucaktı Ama Sen Çok İstekliydin

Ve Chev Gİder

Jin Sokaklarda 2e1099dd

Not: Olay Benzinlikte Geçer

En son Chev Chelios tarafından Salı Tem. 12, 2011 10:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Jin Kazama
The Predator
The Predator
Jin Kazama

Jin Sokaklarda Empty
MesajKonu: Geri: Jin Sokaklarda   Jin Sokaklarda Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 9:17 am

Jin Araçtan çıkar

-Lanet olsun gene arabam.

Arabaya tekme atar. Ve gider

Jin Sokaklarda
1 sayfadaki 1 sayfası